Plánujete dovolenou doma? Zkuste „Výletník“!

Říkáte, že dovolenou nepotřebujete, nikam nejezdíte, nikam se vám nechce?
Skutečně nikam jezdit nemusíte, zůstaňte doma, když se vám doma líbí. Ale relaxujte!
Neradi létáte letadlem? Nemusíte jezdit do ciziny, i u nás zažijete spoustu zážitků.
V Čechách je krásně a je stále co poznávat. Určitě i ve vašem blízkém okolí je kam se podívat.
herman park zoo
Najděte si i o dovolené čas pro sebe a pro své děti, partnery, partnerky. Udělejte něco jiného a jinak. Naplánujte si třeba celodenní výlet. Sbalte dětem batůžky, do vašeho přibalte buřty, pití, vymyslete hry, které můžete hrát v přírodě a vyrazte na výlet.
Pro děti jsou největším darem rodiče, a když s nimi mohou trávit společně čas, jsou šťastné.
lamy a holčička
Na výletě jste spolu, povídáte si, hrajete si, smějete se a to jsou zážitky, které se dětem v dospělosti většinou vybaví. Dovolená není o drahých zájezdech, o soutěžení u jakého moře jsme letos byli my a u jakého druzí! Je o sdílení a prožívání volného času. Kdy jindy na sebe máte mít čas, než o dovolené?
Zpravidla všední dny uplynou ani nevíme jak. Děti do školy, do kroužků, my do zaměstnání, stále pendlujeme kolem dokola. O víkendu si ani nestačíme oddychnout a s novým týdnem začínáme další kolečko.
Proto plánujte dovolené a nemusíte na ni šetřit celý rok. Velkým pomocníkem vám může být i internet. Podívejte se a najdete dobré tipy jak strávit společně s dětmi alespoň jeden den mimo domov. Navštivte botanické zahrady, zoologickou. Zkuste webovou stránku, kde můžete najít tipy na výlety, jmenuje se „výletník“, kde si zvolíte kraj, ve kterém bydlíte, kategorie, které vás zajímají, např. hrady, zámky, rozhledny, skanzeny a co určitě zaujme děti – koupání. Výletník nabízí aktivní odpočinek, kalendář akcí, tipy na víkendy.
veřejný venkovní bazén
Skvělá je i vaše spolupráce s Výletníkem. Pokud vy sami objevíte zajímavý výlet, akci, která vás oslovila – vy sami ji můžete na Výletníku sdílet s ostatními a přispět tak k rozšíření tipů na výlety pro ostatní.
Prožívejte dovolenou společně, ukažte svým dětem krásy naší vlasti. O dovolené je ten pravý čas!