Komu bychom měli vždy zaslat svatební oznámení

Svatba je jednou z největších událostí v životě každého člověka. Jistě, můžeme říci, že dnes již poněkud ztratila svou váhu, avšak stále jde o významný okamžik. Je tedy jen pochopitelné, že novomanželé chtějí, aby byl skutečně perfektní. A to není nic snadného.

Pokud netoužíme po rychlém obřadu na radnici jen s minimem lidí, čeká nás poměrně dost zařizování. Je potřeba vybrat místo, téma, tedy v jakém duchu se ponese, menu, a mnoho dalších věcí. Mezi jedny z nejpříjemnějších pak patří nutnost zaslat či předat pozvaným hostům svatební oznámení GoldPress.

svatozn1

I to by samozřejmě mělo vypadat úměrně příležitosti a velikosti svatby. Bude vypadat poněkud hloupě, pokud vyberete nějaké skutečně nádherně zdobené, přičemž budete mít jen skromnou svatbu s minimem lidí. Ovšem platí to i opačně. Pokud plánujete skutečně obrovskou a opulentní slavnost, pak jednoduché strohé oznámení také příliš vhodné nebude.

A co by mělo obsahovat? Jen ty nejdůležitější informace. Patří sem především jméno ženicha a nevěsty a k tomu datum, čas a místo obřadu. Případně je to vše možné ještě doplnit citátem či květnatou frází, ale ať je vše sebezdobnější, toto je skutečně vše, co je potřeba.

svatozn2

Otázkou také je, komu bychom jej měli zaslat. I zde záleží na okolnostech. Je jasné, že vztahy v rodině nejsou vždy ideální. I zde pak záleží na velikosti svatby. Pokud bude malá, jen ženich, nevěsta, svědci a oddávající, pak je vhodné jej předat skutečně jen nejbližším příbuzným. Na druhou stranu, v případě velké akce je bude nutné rozdat mnohem více lidem.

Zde by jej měli obdržet všichni příbuzní, ať blízcí či vzdálení. To samé platí i o našich přátelích a známých. Co se kolegů z práce týče, zde záleží především na tom, jaké vztahy na pracovišti panují. Pokud se jedná vyložené o pracovní vztah, kdy se se svými kolegy navzájem o své osobní životy nestaráte, pak to není nutné. Pokud jste přátelé, pak naopak je vhodné jim jej předat.

Jak je vidět, je plánování svatby složitější, než se na první pohled zdá. Přesto věřte, že se ta péče vyplatí. Odměnou vám budou ty nejkrásnější vzpomínky.