Už víte, co koupit pod stromeček?

Blíží se Vánoce a jistě každý rodič přemýšlí, čím nejvíce potěší právě svoji ratolest. My jsme pro vás zjistili, po čem děti opravdu touží, a čím jim uděláte tu největší radost!

Prvním typem, který nám daly děti samotné, je dětský stan na hraní. Když jsme se ptali proč, odpověď byla více než jasná. Jedná se o malý úkryt, ve kterém se děti cítí bezpečně. Mohou zde dát naplno průchod svoji fantazii. Jeden den se může jednat a zámek s princeznou, druhý o válečný bunkr. Zkrátka dětské stany mají mnohostranné využití, které podněcují dětskou představivost. Navíc se jedná o velmi hezký designový prvek, který by neměl v žádném dětském pokojíčku chybět!

dětské hračky

Další hračkou, kterou nám děti samy doporučili, je klasická dřevěná autodráha. Myslíte si, že to není možné a děti mají radši ty klasické plastové a novodobé? Omyl! Dětem se líbí dřevěné provedení! Díky jednotlivým dílkům si totiž mohou postavit dráhu, jak velkou chtějí. Navíc jsou jednotlivé části opravdu nerozbitné. Snadno tak vydrží i nešetrné zacházení. Jedná se tak o velmi vhodný dárek pro menší i starší děti.

A co holčičky? Ty měli jednohlasné přání! Chtěli dělat to, co maminka. Perfektně se tak pro ně hodí například malá kuchyňka, kde mohou společně s maminkou vařit a péct pro celou rodinu. Ačkoliv jakou kuchyňky jen na hraní, holčičky si s nimi perfektně vyhrají. Mohou si otevřít svoji vlastní restauraci a stát se šéf kuchařkami, nebo klidně mohou udělat stejně jako královna sešlost u čaje.

domeček pro panenky

Poslední velmi oblíbenou hračkou u holčiček jsou hrací domečky pro panenky – a čím větší, tím lepší! Domečky perfektně doplní každý interiér dětského pokojíčku. Navíc pokud investujete peníze a koupíte nějaký opravdu kvalitní, může dokonce časem ještě získat na hodnotě! Domečky pro panenky totiž jsou sice záležitost malých děvčat, ale i zapálených sběratelů.