Zničte nebezpečné řasy

Mikroorganismy, které se dostávají do bazénové vody, by mohly způsobovat růst a rozmnožování zelené a hnědé řasy v našich zahradních koupalištích. Je zapotřebí je zlikvidovat dříve, nežli nám začnou komplikovat život zdravotními problémy. · K tomuto účelu slouží takzvaný ALGICID.
Jedná se o speciální přípravek, který lze aplikovat i jako prevenci. Pokud ho využíváme právě ke zmíněným preventivním účelům, pak stačí dávkování v intervalu sedmi až čtrnácti dnů. Výsledek poznáte velice brzy a pouhým okem.
· Voda bude průzračná a nezávadná.
Není problém tento přípravek https://www.chlorito.cz/algicidzkombinovat jak s kyslíkovou chemií, tak i s přípravky na bázi aktivního chlóru. Není ale možné ho v koncentrované podobě míchat s žádným dalším přípravkem. Je tedy nezbytné ho před použitím do bazénu naředit v menším množství vody a poté teprve nalít způsobem, aby byla dávka rovnoměrně rozprostřena po celé ploše našeho koupaliště.
· Pokud se tento postup dodrží, pak nemůže v žádném případě dojít k žádným nežádoucím reakcím.
Jestliže bychom smíchali koncentrovaný Algicid s další látkou bazénové chemie, účinná látka by se prostě ztratila.
kopání pod vodou

Šetrný k nám, účinný v boji s mikroorganismy

Tento přípravek vám pomůže i v případě, že se o bazén prostě zapomenete postarat. Zpomalí rozvoj řas tak výrazným způsobem, že se nemusíte obávat o kvalitu vody.
batole v bazénu

– Jeho výborné vlastnosti poznáte především v horkých letních dnech, kdy vlivem intenzivního slunečního svitu a tím pádem i zvýšené teploty vody dochází k množení nežádoucích organismů.
– Jejich vliv bychom poznali brzy na povrchu našeho těla, na kterém by docházelo k nežádoucím kožním projevům.
– A to zejména u lidí s citlivou pokožkou nebo u malých dětí.
Výhodou je, že tento přípravek nemá žádné vedlejší účinky ani na náš organismus a ani na bazénové příslušenství.