Co vás zajímá?

Pokud chcete být v obraze, tak nezapomeňte nikdy na žádné novinky. A protože jsou lidé, kteří chtějí vědět všechno. Takže se samozřejmě a logicky zajímají hlavně o novinky. A nezajímá, co bylo předtím. Sice ano, jsou takoví lidé, které zajímá historie. Tohle ale ovšem není naše téma. My se tady zajímáme o nové věci, které jsou novinky. Myslím, že tohle by určitě každého zajímalo. Mě třeba velmi zajímají módní trendy. Zajímají mě novinky v módě, ale taky i v kosmetice a v parfémech. Já jsem totiž taková, že toužím po nových věcech. Opravdu bych nesnesla, kdybych si na sebe omylem vzala nějaký starý model. Úplně bych se styděla. Tudíž si velmi ráda a často kupuji módní časopisy. A právě, že v módních časopisech ukazují vždycky nějaké novinky, které se týkají hlavně oblečení. Takže v dnešní době se velmi nosí vysoká podrážka u sportovních bot.

Zajímají mne i finance.

A já jsem za to velmi ráda, protože takový typ bot opravdu mám ráda. Jsem totiž malá, moc jsem nevyrostla. Takže jsem ráda, že se opět platforma zase nosí. Taky jsem ráda, že jsou novinky ohledně mobilních telefonů. Říká se, že čím větší mobilní telefon, tak tím lepší. Já tedy nevím, nevyznám se v tom, ale taky vždycky toužím po tom, aby můj mobilní telefon byl novinka.

Novinky mě zajímají.

Ne, že bych musela mít všechno nové, to vůbec ne, ale jenom se mi líbí, když můžu mít doma nějakou novinku. Protože kdo by to nechtěl mít? Já si myslím, že mít doma novinku je úplně perfektní. Protože každý člověk si myslí, že když má doma novinku, tak je to frajer. A já s tím musím souhlasit. A taky máte rádi novinky? Nebo vy na novinky nedáte a raději si jedete svoje? Myslím, že je ale asi každý člověk trošku na ty novinky. Jinak by to ani nebylo ono. Protože každý člověk se o něco přeci zajímá. A jaké novinky sledujete vy? Sledujete je online nebo v časopisech?