Jak správně svádět ženy

Pokud se chcete stát dokonalým lovcem žen, případně raději vylepšit vaše vztahy se ženami, nestačí být jen drzý a sebevědomý. Mnohé ženy totiž netouží jen po flirtu, ale po tom, aby je muž obdivoval, chápal, naslouchal jim a miloval je. Co tedy má muž udělat proto to, aby u ženy vyvolal zájem?
obličeje na prstech
Existuje více důvodů, proč muži flirtují:
·         Touží po sexu – zde je pro muže důležité, jak žena vypadá a jaký má věk.
·         Hledají dlouhodobý vztah – i zde muži preferují hezké ženy, ovšem kritéria nejsou až tak zaměřena na sexuální atraktivitu, ale spíše na to, zda žena bude dobrou matkou jejich dětem.
·         Flirtují jen tak, i když o ženu nemají zájem – muž si tak potřebuje dokázat svůj šarm.
přičichnutí k růži
Ženy většinou zájem flirtujícího muže poznají, ovšem již nevycítí, k čemu muž směřuje, zda má zájem o navázání opravdového přátelství, nebo si jen potřebuje sám sobě dokázat, že ještě dokáže sbalit jakoukoliv ženu, kterou by chtěl. Muži by ovšem neměli zapomínat, že žena je ve výhodě, a vždy má nad mužem převahu a nakonec je to ona, kdo rozhodne, jak svádění dopadne.
Gesta, mimika a držení těla o vás prozradí více, než byste čekali. Dáváte tak najevo své signály a ukazujete své erotické záměry.
přípitek šampusem
Svádění je alchymie, a tak přinášíme pár rad, jak správně se ženami flirtovat:

1.       Gesta rukou a těla
Ruce nechte při hovoru se ženou v klidu, vyvarujte se hraní si s prsty či nějakými věcmi na stole, nedupejte nohami, nekývejte tělem, to vše jsou totiž projevy nervozity a nevyrovnanosti. Když necháte své tělo v klidu, dáváte tím najevo, že ženě nasloucháte. Pokud ruce použijete, tak jen na letmé doteky, které ženy vnímají jako projev vašeho zájmu.
2.       Úsměv
Úsměvem rozhodně nešetřete. Úsměvem totiž nejen že ženu povzbuzujete, ale zaujmete ji mnohem více, než kdybyste se mračili.
3.       Pohled
Upřímný pohled z očí do očí svědčí o vašem zájmu i o zájmu sváděné ženy. Proto očima neuhýbejte ani je neklopte, tím byste totiž prozradili svou nejistotu.