Kam na rodinnou dovolenou?

Hledáte příjemné prostředí pro vaší dovolenou a k tomu pěkné ubytování? V Čechách máte plno možností, kde zažít opravdu příjemnou dovolenou. Naše kraje jsou plné přírodních atraktivit, horských městeček, ale i jezer, vodopádů, národních parků a mnoho dalších krásných míst, které stojí zato vidět. Nemusíte jezdit ani daleko, abyste něco viděli a užili si dovolenou dle vašich představ. Možností je spousta, kde můžete relaxovat, sportovat nebo se nechat unášet kouzlem přírodních úkazů. Navíc ubytování v těch nejkrásnějších lokalitách je vždy dostupné a odpovídající kvalitě a příznivým cenám.

rodinný apartmán

Takovým místem je i Buková Hora, která je skvělým místem pro vaši dovolenou. Z této krásné lokality se dostaneme na spoustu míst, kde si stojí zato udělat výlety. Určitě stojí zato navštívit Velké Losiny, kde se můžete podívat na zámek a nechat se hýčkat v termálních lázních léčivou vodou. Pokud vás zastihne nepříznivé počasí, právě zde můžete strávit bez obav celý den. Jinak si lze vymyslet spoustu výletů po okolí. Tato výborná lokalita umožňuje nejen zimní sporty. V okolí je zde hned několik ski areálů a sjezdovek, tudíž si skvěle zalyžujete. Pokud sháníte dovolenou s rodinou, pak navštivte Bukovou horu!

lyžařský vlek

Ubytování Červená voda je tím nejlepším řešením pro vaši rodinnou dovolenou! Navštívit můžete také přírodní park Králický Sněžník, vodní nádrž Pastviny, nebo se vydat na horu Praděd! Blízkost těchto výletů vám zajistí ubytování Červená voda s moderními apartmány. Díky dobrému umístění pokojů si užijete také krásný výhled na okolní krajinu. Apartmán disponuje vlastní koupelnou, kompletně vybavenou kuchyní a také vlastní venkovní terasou! Ubytujte se v Bukové Hoře a pokochejte se krásnou krajinou a užijte si s rodinou dech beroucí výlety po okolí. V zimě určitě oceníte blízkou dostupnost do zimních ski areálů a užijete si lyžování.