Každá švadlenka ji ocení

Uklidňuje vás mnoho druhů manuálních prací, avšak vaší největší zálibu pro vás představuje usednutí za šicí stroj, sešlápnutí pedálu a moment, kdy vám látka utíká pravidelným tempem pod rukama a je obohacována o linku navlečené nitě? Stává se z vás postupem času pečlivá švadlenka, která nemá daleko k práci dokonalého krejčovského mistra? Pomalu se tak pravděpodobně pravidelnou a častou prací s látkami dostáváte od nenáročných tvarů v podání jednoduchých čtvercových povlaků na polštář či obyčejných tašek přes rameno k náročnějším střihům.

Možná jste mezi svými blízkými touto svou zálibou natolik významná, že si od vás žádají speciální kostýmky či oblečení, které jinde nedostanou. Takové kousky si však vyžadují nejen pečlivý a náročný přístup propojený s šikovností, ale především i řadu jiných speciálních pomůcek. Chcete-li tak svým přátelům vyjít vstříc a ušít jim krásný oděvní kousek, je ideální mít za pomocníka krejčovskou pannu, na níž budete moci na modelu z látky pracovat, jako by ji měl oblečenou váš blízký. Usnadní vám hlavně mnoho párání a několikerých pokusů o přešívání, které by byly následkem špatného přeměření anebo usazení látky.

Tato pomůcka se tak jednoduše stane vaším neodmyslitelným spolupracovníkem, kterého si budete maximálně cenit.

Výška člověka není rozhodující

Obáváte se, že když vás někdo požádá, abyste mu ušila jedinečný kousek oblečení pro malé dítě, nebudete mít na čem pracovat, jelikož krejčovská panna v rozměrech dospělého člověka vám příliš neposlouží? Hoďte obavu za hlavu! V naší nabídce naleznete rozměry této pomůcky vytvořené jak na základě tradičních konfekčních velikostí, a to včetně objemnějších rozměrů, tak v dětských mírách. Ve vytváření osobitých kousků z jemných látek vám tak nemůže bránit ani výška, ani atypická postava živého modelu.