Krásná s meditačními technikami

Která z nás, žen, by nechtěla být krásná? A děláme pro to něco, snažíme se vylepšit svůj vzhled?

Každá žena je krásná, už jen tím, že je ženou a nemusí to být hned Brigitte Bardot anebo Salma Hayek! Podívejte se na sebe, milé ženy, do zrcadla. A zapomeňte na slova jako: „Já ale vypadám! Proč zrovna já musím mít tak veliký nos, pihy, malou pusu …!“  Za tečky lze dosadit cokoliv.
meditace u jógy

Dejme si ruku na srdce. Jen si stěžujeme a jsme se sebou nespokojené? Najděte si na sobě, byť malý detail, který vy sama běžně nevnímáte a vyzdvihněte ho před sebou! Nemáte souměrnou tvář, ale máte třeba hezké husté vlasy? Tak jim věnujte péči, kterou si zaslouží, dopřejte jim profesionální střih a zářivou právě teď letní barvu! Anebo máte pěkně upravené nehty, umíte empaticky naslouchat druhému, máte smysl pro šik oblečení, které leccos „schová“ a naopak vyzdvihne, máte silnější stehna, ale zase naopak štíhlou tvář … a tak bychom mohli pokračovat. Na každé z nás najdeme nějaký detail, který stojí za to si ho pěstovat! A tím i naše sebevědomí.

Sebevědomí, pokud zrovna chybí, dá se natrénovat. Už jen tím, že se každé ráno na sebe podíváme do zrcadla a usmějeme se na sebe. Pěstujte si svou krásnou ženskou duši. Pokud vám to moc nejde, objevte účinky meditačních technik, které vás naučí se v sobě lépe vyznat a mít se ráda taková, jaká jste.  Meditace vás dokáží uvolnit, nabudit a hlavně – být spokojená kdesi v sobě „uvnitř“.

Pokud jste v rovnováze a vstupujete do dalšího dne s klidem v duši, promítne se to ve vaší tváři.
meditující žena

Nemusíte tomu věřit, ale zkuste to!

Naučte se meditovat a zklidnit tělo i vaši mysl. Díky vašemu přesvědčení, že i vy pro sebe můžete udělat něco dobrého, posílíte psychiku, napomůžete koncentraci, uvolníte nahromaděné emoce. A nic vás to nestojí!

 Jen chvilku času, jehož vy jste právě teď jeho paní.

Když ovšem budete sama chtít.