Nebankovní hypotéky

Úvěr bez limitů a bez starostí. Těmito slovy se dá popsat nebankovní hypotéka. Co si pod těmito slovy představit? Jedná se o typ úvěru, u kterého ručíte nemovitostí jako u každé klasické hypotéky. Za tu získáte určitou peněžní hodnotu. Sjednávat si ji můžete například v případě, že vám banka z nějakého důvodu nemůže poskytnout úvěr.

dům

  • Pokud nechcete žádat v bance o úvěr nebo z nějakého důvodu nemůžete, víte, že máte záznam v registru nebo máte nízký příjem a banka by vám úvěr stejně neposkytla a zamítla, pak můžete využít naši společnost. Zajistíme stejně výhodné podmínky jako je tomu v běžné bance, navíc tolerujeme záznamy i nízké příjmy. Zároveň jsou u nás ostatní podmínky stejně výhodné. Garantujeme nízký úrok a nízkou měsíční splátku, dobu splatnosti až na 30 let a získání až maximální výši 70% z hodnoty nemovitosti.

Tolerujeme bankovní i nebankovní registry

Tolerance záznamů je v nebankovním systému běžná. U nás tolerujeme jak bankovní, tak také nebankovní záznam v registrech dlužníků. Pokud máte špatné registry, máte záznam, pak si nemusíte dělat starosti s tím, že vám už nikdy nikdo nepůjčí. To opravdu není pravda. Úvěr totiž můžete získat i se záznamem.
Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku až po dlouhých 30 let. Můžete si vybrat, jak dlouhou budete chtít splácet. A chcete další výhody? Pak vězte, že splátka je často podobná té z běžné banky. Vyhovíme vám nízkou splátkou, abyste se nedostávali do finančních potíží nebo dluhových pastí. Důležité je, abyste dokázali splácet.

přednáčka

  • Úvěry pro podnikatele
  • Jste podnikatel, firma nebo živnostník? Sháníte peníze do firmy nebo na podnikání? Potřebuje hradit běžné výdaje, dluhy, nedoplatky na OSSZ, finančním úřadu nebo exekuce? V tom případě pro vás bude ideální podnikatelský úvěr, který najdete pod názvem úvěr bez registru nebo bez doložení příjmů. Peníze můžete získat už do 24 hodin. Nevadí ani špatné registry či záznamy. Dají se tolerovat. Nemusíte dokládat, na co peníze použijete, zkrátka a dobře vyřízení je snadné a velice rychlé.