Podnikejte s dostatkem kapitálu

Mnoho let jste byli v pozici zaměstnance. Stereotypní práce, pevná pracovní doba a téměř bez možnosti určit si, kdy se budete věnovat práci a kdy budete mít volno. Zato jste se ale mohli spolehnout na to, že vám pravidelně přijde na účet dohodnutá odměna.Rychle se dohodnete.jpg
Rozhodli jste se pro radikální krok. Budete riskovat a pustíte se na dráhu soukromého podnikání. Na trhu je mnoho otevřených příležitostí. Jedna z nich je tu jistě i pro vás. Co to znamená? Že se budete moci věnovat tomu, co vás baví. Zároveň vám to umožní organizovat si plnění úkolů v čase, který vám více vyhovuje. Díky tomu máte naprostou volnost a možnost trávit více času s rodinou nebo se věnovat koníčkům.
Jedno je však nepříjemné. Ačkoliv se vám daří získávat stále větší okruh zákazníků, část měsíců v roce se potýkáte s nedostatkem příjmů. To je opravdu častý problém začínajících podniků nebo podniků, které potkávají sezónní výkyvy.

Dostatečná likvidita po celý rok
Podnikům, které se ocitnou v problémech a nemají dostatek provozního kapitálu může pomoci nebankovní americká hypotéka Férová hypotéka. Je to neúčelový úvěr. Jedná se o půjčku, která má podobné parametry jako spotřebitelský úvěr, ale nižší úrokovou sazbu. Není třeba dokládat na to potřebujete finanční hotovost. Vy si jen sjednáte podmínky splácení.Peníze na zavolanou.jpg

Splátky, co nezatíží
Americká hypotéka je oblíbená proto, že nabízí nízkou úrokovou sazbu a dlouhou dobu splatnosti. Doba splatnosti se může pohybovat až v desítkách let. Proč si sjednávat úvěr na tak dlouhou dobu? Abyste si zajistili pohodlí při splácení. Nízká měsíční splátka neohrozí chod vašeho podniku. Zároveň si budete vytvářet finanční rezervu pro měsíce, kdy se podniku nedaří. Jakmile se rozhodnete, že je vaše pozice na trhu stabilní, úvěr doplatíte. Zavolejte si o více informací a nechte podnik růst. Stačí vyplnit kontaktní formulář.