Stěhování je nyní bez práce

Stěhování firem a kanceláří se oproti klasickému stěhování moc neliší, jediným rozdílem je, že věcí bude o dost více, než v klasickém domě. Pokud se však chcete vyhnout všem pracím, které jsou spojené se stěhováním, oslovte firmu, která celý proces udělá za Vás. Stěhování firem Praha, Vám zajistí rychlý a bezpečný převoz celé kanceláře na nové místo.

Stěhování (8)

Jednou za čas, se zkrátka stěhování nevyhneme a chtě nechtě, se přestěhovat musíme. Pokud se jedná o přestěhování firmy, je celá situace ještě zdlouhavější. Pokud si však zarezervujete firmu Odnesto, je stěhování radostí. Firma pracuje 7 dní v týdnu a to včetně svátků a víkendu. Nezávazně Vám poskytne prohlídku technikem a celé stěhování naplánuje. Nejvýhodnější je přestěhovat firmu během víkendu, či svátku kdy je omezený pohyb ve firmě i na silnicích.

Firma si zakládá na spokojenosti zákazníků a jejich pravidlem je spolehlivost, dochvilnost a také rychlost. Zaměstnanci firmy jsou plně proškoleni a dbají na bezpečný přesun věcí. Během stěhování IT techniky jsou počítače a servery pod neustálou kontrolou, aby nedošlo k žádnému odcizení. Pokud se i tak něco ztratí nebo poškodí, nemusíte věšet hlavu, firma je pojištěná a není problém s nimi škodu vyřešit.

Stěhování (2)

Na webových stránkách se můžete také podívat na reference zákazníků, který už služby využili. Jejich komentáře ke stěhování jsou z 95% kladné a jde vidět, že tato firma provádí svojí práci vážně svědomitě. Mimo to se můžete na webových stránkách podívat také na ceník všech služeb a to včetně obalového materiálu. Stěhovací služby si můžete objednat pomocí kontaktního formuláře, nebo telefonicky.

Pokud se tedy rozhodujete, že se vaše firma přestěhuje do nového sídla, zkuste oslovit tuto firmu, která zajistí stěhování za Vás. Zaručeně služeb nebudete litovat a přidáte se k dalším spokojeným zákazníkům.