Asus představuje nové možnosti pro hráče

Koupit si výkonný počítač je pro zapáleného hráče velice důležité. Asus nyní ovšem přišel se smartphonem, který si každý pořádný hráč užije. Jedná se o tzv. ROG Phone, tedy chytrý telefon určený právě pro herní nadšence. V Čechách zatím není jisté, kdy přijde do prodeje ani jaká bude jeho cena. Ale uvidíme.

chytrý telefon

ROG Phone – budoucnost hraní

Asus se u tohoto chytrého telefonu rozhodl pro procesor Qualcomm Snapdragon 845, který stojí za jeho vysokým výkonem. Tento procesor disponuje operační pamětí o velikosti 8 GB a 512 GB úložiště. Těšit se hráči mohou také na šestipalcový displej v rozlišení Full HD+. To ale není zdaleka všechno.

 

Vysoký výkon zpravidla znamená vysokou teplotu. Chlazení je proto velice důležité pro bezproblémové fungování přístroje. Aby se ROG Phone nepřehříval, je k jeho zadní straně možné připevnit speciální chladící modul a ventilátorem. Lze k němu přidat ale také Desktop dock, díky čemuž z něj prakticky uděláte herní počítač nebo TwinView Dock. Ten přidá chytrému telefonu druhý displej, přičemž hrát můžete na obou.

půl jedný na mobilu

Na současném trhu neexistuje lepšího chytrého telefonu pro oddané hráče než právě ROG Phone. Ukázalo se to také v hodnocení žebříčku AnTuTu, kde získal neuvěřitelných 299 706 bodů. Xiaomi Mi Black Shark za ním ovšem v hodnocení nebyl daleko. Získal 290 602 bodů. Na třetí příčce se umístil OnePlus 6, který během odborných testů obdržel 289 424 bodů.

 

Herní smartphone na vzestupu

Kromě ROG Phonu ale existuje i mnoho dalších, kteří se mu snaží vyrovnat a jsou pro hráče ideální možností. Ať už jste aktivní hráči, anebo potřebujete skutečně výkonný smartphone pro svou práci, tak jeden z těchto modelů pro vás bude naprostý ideál. Jaké to jsou?

  1. ROG Phone od značky Asus,
  2. Xiaomi Mi Black Shark,
  3. OnePlus 6,
  4. Vivo NEX S,
  5. Xiaomi Mi8,
  6. Oppo Fins X,
  7. Samsung Galagy Note 9,
  8. Asus ZenFone 5Z,
  9. Xiaomi Mi MIX 2S a
  10. Xiaomi Mi Pocophone F1.