Chytrý náramek – motivace pro častější chůzi

S novým rokem si často lidi dávají různá předsevzetí, která se ve valné většině případů týká hubnutí. Patříte k nim také a nejste zrovna dvakrát sportovní nadšenci a neprovozujete aktivně žádný ze sportů? Přesto byste se chtěli pustit do nějakého pravidelného pohybu, udržet si svoji aktuální váhu nebo zhubnout? I bez sportu to jde, pomůže vám k tomu chůze. Chůze je nejpřirozenějším pohybem. Svižnější chůzí spálíte spoustu kalorií s zpevníte si tělo.
smart hodinky
Co takhle příště vystoupit o pár zastávek dříve a projít se pěšky? Procházka na čerstvém vzduchu vám jen prospěje. Pročistíte si hlavu, utřídíte myšlenky, a především budete mít zdravý prospěšný pohyb třeba po dlouhém sezení v kanceláři. Doporučený počet kroků od Světové zdravotnické organizace, které ujdete za 1 den je 8 tisíc kroků, tj. přibližně 5 kilometrů, a pokud chcete zhubnout, pak byste měli každý den ujít 10 tisíc kroků, což odpovídá přibližně 7 kilometrům.
hodinky na klávesnici
A jak se ještě více motivovat k tomuto typu pohybu?
Chtěli byste mít představu o tom, kolik toho za den ujdete a mít tak větší motivaci pro více ušlých kilometrů do budoucna? Pak si pořiďte chytrý náramek nebo hodinky a získejte tak nejen skvělý módní doplněk.
Chytrý náramek je v poslední době velice populární. Aby také ne – spojuje v jednom hodinky, krokoměr, počet spálených kalorií, počet ušlých kilometrů, měření tepu a další užitečné vlastnosti. 
Chcete porovnávat vaše výsledky a vidět, jak se zlepšujete? To vám umožní aplikace k chytrému náramku, kterou si jednoduše stáhnete a nainstalujete do vašeho mobilního telefonu. V této aplikaci tak budete mít na jednom místě v historii přehled o tom, kolik jste který den ušli kroků/kilometrů, jaký máte týdenní nebo měsíční průměr, kolik jste spálili kalorií nebo v jaké denní době jste měli zvýšenou fyzickou aktivitu. Můžete si také nastavit denní limit kroků, který byste chtěli splnit.
S tímto sportovním doplňkem budete mít lepší přehled o vašem pravidelném pohybu a získáte také větší motivace. Tak vzhůru za zdravým pohybem.