K hubnutí nepotřebujete žádné drastické diety!

Hubněte s GOODLY!

Jestliže chcete shodit pár nadbytečných nežádoucích kilogramů nebo snad desítky kilogramů, máme pro vás doporučení, které funguje! Nekupujte už žádné zajíce v pytli, ale GOODLY nápoje v sáčku! Zde alespoň víte, co si kupujete!

GOOGLY nápoje znamenají, že nemusíte držet žádnou drastickou nízkosacharidovou dietu, protože po navrácení zpět k vašim bývalým stravovacím návykům se nadváha zpravidla znovu dostaví a v „plné kráse“. A to je právě onen obávaný j o – j o e f e k t. Toho je třeba se vyvarovat.

GOODLY hubnutí

Nízkosacharidová dieta působí, ale jen v tom případě, že už budete nová pravidla v dietním stravování dodržovat po celý život a komu by se to chtělo? Jde o to, že někdy a občas můžete zhřešit a nic zvláštního se nestane, protože organismu stále jede na úsporný režim. Jenže, znáte to… S jídlem roste chuť a vy si dáte jeden dortík jednou za čtrnáct dnů, pak dva zákusky, poté jeden ob den, a už v tom opět „jedete“. Nadbytek jídla, nedostatek pohybu a váha vyskočí nahoru raz dva.

stoupající nadváha

O tom ale nízkosacharidová dieta není. Ta je o dodržování nastavených pravidel. Jestliže nejste schopni si nastavit a udržovat pravidelný stravovací režim, máme pro vás návrh.

K hubnutí nepotřebujete žádné drastické diety!

Skutečně na to, abyste zhubli, nepotřebujete držet žádné drastické diety. Postačuje běžné stravování, které doplníte vhodnými potravinovými doplňky. Neznamená to ale, že si budete dennodenně pochutnávat na ovárku, krémových dortech, byť domácí provenience a popíjet přeslazené limonády.

Volte zlatou střední cestu!

Jídlo si rozdělte do denních menších porcí, naučte se jíst pravidelně, zvyšte pitný režim a namísto přeslazených nápojů přejděte ne méně slazené nebo neslazené nápoje.

A – doplňte proteiny na hubnutí v podobě nutričních drinků. A váha nebude stoupat, nýbrž kilíčka se začnou rozpouštět…